SC2010J3001F1DNKH
MFR.Part #
SC2010J3001F1DNKH
JLCPCB Part #
C7421989
Description
-55℃~+155℃ 200V 3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS