SC2010J1R50G1DNKH
MFR.Part #
SC2010J1R50G1DNKH
JLCPCB Part #
C7421965
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS