SC2010J1203F1DNKH
MFR.Part #
SC2010J1203F1DNKH
JLCPCB Part #
C7421969
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS