SC2010F1001F1DNKH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC2010F1001F1DNKH
JLCPCB Part #
C3152391
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS