SC1210J3301F1CNRH
MFR.Part #
SC1210J3301F1CNRH
JLCPCB Part #
C5140769
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS