SC1210J2700F1CNRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC1210J2700F1CNRH
JLCPCB Part #
C5356392
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS