SC1210J2401F1CNRH
MFR.Part #
SC1210J2401F1CNRH
JLCPCB Part #
C7421943
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS