SC1210J2201F1CNRH
MFR.Part #
SC1210J2201F1CNRH
JLCPCB Part #
C3152373
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS