SC1210J15R0F1CNRH
MFR.Part #
SC1210J15R0F1CNRH
JLCPCB Part #
C5140772
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS