SC1210F1000F1CNRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC1210F1000F1CNRH
JLCPCB Part #
C5140781
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS