SC1206J33R0F8ANRH
MFR.Part #
SC1206J33R0F8ANRH
JLCPCB Part #
C3152322
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS