SC1206J30R0F8ANRH
MFR.Part #
SC1206J30R0F8ANRH
JLCPCB Part #
C3152319
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS