SC1206F5101F8ANRH
MFR.Part #
SC1206F5101F8ANRH
JLCPCB Part #
C3152285
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS