SC1206F27R0F8ANRH
MFR.Part #
SC1206F27R0F8ANRH
JLCPCB Part #
C5140841
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS