SC1206F20R0F8ANRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC1206F20R0F8ANRH
JLCPCB Part #
C3152262
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS