SC0805J4704F4ANRH
MFR.Part #
SC0805J4704F4ANRH
JLCPCB Part #
C5356357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS