SC0805J3300F4ANRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC0805J3300F4ANRH
JLCPCB Part #
C5140645
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS