SC0805J13R0F4ANRH
MFR.Part #
SC0805J13R0F4ANRH
JLCPCB Part #
C5356336
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS