SC0805J1204F4ANRH
MFR.Part #
SC0805J1204F4ANRH
JLCPCB Part #
C5356331
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS