SC0805F7500F4ANRH
MFR.Part #
SC0805F7500F4ANRH
JLCPCB Part #
C5356216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS