SC0805F6802F4ANRH
MFR.Part #
SC0805F6802F4ANRH
JLCPCB Part #
C5140890
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS