SC0805F2200F4ANRH
MFR.Part #
SC0805F2200F4ANRH
JLCPCB Part #
C3152189
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS