SC0805F1501F4ANRH
MFR.Part #
SC0805F1501F4ANRH
JLCPCB Part #
C3152180
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS