SC0805F1402F4ANRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC0805F1402F4ANRH
JLCPCB Part #
C5356190
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS