SC0603J30R0F2BNRH
MFR.Part #
SC0603J30R0F2BNRH
JLCPCB Part #
C5356317
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS