SC0603J3002F2BNRH
MFR.Part #
SC0603J3002F2BNRH
JLCPCB Part #
C5140958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS