SC0603J1001F2BNRH
MFR.Part #
SC0603J1001F2BNRH
JLCPCB Part #
C3152156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS