SC0603F4700F2BNRH
MFR.Part #
SC0603F4700F2BNRH
JLCPCB Part #
C3152143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS