SC0402J47R0F2ANRH
MFR.Part #
SC0402J47R0F2ANRH
JLCPCB Part #
C3152116
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS