SC0402J1R50G2ANRH
MFR.Part #
SC0402J1R50G2ANRH
JLCPCB Part #
C5140694
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS