SC0402F2491F2ANRH
MFR.Part #
SC0402F2491F2ANRH
JLCPCB Part #
C5140753
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS