SC0201J4702G1BNRH
MFR.Part #
SC0201J4702G1BNRH
JLCPCB Part #
C3152053
Description
-55℃~+125℃ 25V 47kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS