SC0201J2202G1BNRH
MFR.Part #
SC0201J2202G1BNRH
JLCPCB Part #
C7500215
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS