PCT10/6AK
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
PCT10/6AK
JLCPCB Part #
C4980571
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4Ω@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS