PCT10/16BM
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
PCT10/16BM
JLCPCB Part #
C4984483
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2.8Ω@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS