PCT10/16AK
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
PCT10/16AK
JLCPCB Part #
C4985197
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS