SK6018D4-33
MFR.Part #
SK6018D4-33
JLCPCB Part #
C2682758
Package
XDFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 3.3V 300mA 6.5V Enable Fixed Positive XDFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS