SK6014AS5-12
MFR.Part #
SK6014AS5-12
JLCPCB Part #
C2682748
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 20uVrms 300mA 45uA 6.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS