SK4153S5-42
Extended
Manufacturer
Suntek
MFR.Part #
SK4153S5-42
JLCPCB Part #
C21713714
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+85℃ 1 155uA 3.75V~28V 4.2V 800mA Charging IC Lithium Battery SOT-23-5L Battery Management ROHS