SK3410R120
Extended
Manufacturer
Suntek
MFR.Part #
SK3410R120
JLCPCB Part #
C2682734
Package
SMD-5P,1.1x0.9mm
Description
-30℃~+85℃ 120MHz 2.595GHz 2.8dB 50Ω SMD-5P,1.1x0.9mm SAW Filters ROHS