SLO0850H101MTT
MFR.Part #
SLO0850H101MTT
JLCPCB Part #
C20623983
Package
SMD,8.7x8mm
Description
100uH 1A 272mΩ 2A Molded Inductor ±20% SMD,8.7x8mm Power Inductors ROHS