SLB2915P4R7MTT
MFR.Part #
SLB2915P4R7MTT
JLCPCB Part #
C20623969
Package
SMD,28x27mm
Description
2.5mΩ 30A 4.7uH 55A Flat-wire wound inductor ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS