WPN4020H3R3MT
MFR.Part #
WPN4020H3R3MT
JLCPCB Part #
C98362
Package
SMD,4x4mm
Description
3.3uH 3.45A 5.9A 72mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS