WPN4012HS100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
WPN4012HS100MT
JLCPCB Part #
C279823
Package
SMD,4x4mm
Description
1.55A 1.8A 10uH 230mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS