WPN3012H4R7MT
MFR.Part #
WPN3012H4R7MT
JLCPCB Part #
C98357
Package
SMD,3x3mm
Description
1.3A 235mΩ 2A 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS