WPN3012H3R3MT
MFR.Part #
WPN3012H3R3MT
JLCPCB Part #
C98356
Package
SMD,3x3mm
Description
1.7A 155mΩ 2.2A 3.3uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS