WPN3012H2R2MT
MFR.Part #
WPN3012H2R2MT
JLCPCB Part #
C98355
Package
SMD,3x3mm
Description
108mΩ 2.05A 2.2uH 2.8A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS