WPN201612H2R2MT
MFR.Part #
WPN201612H2R2MT
JLCPCB Part #
C97025
Package
0806
Description
1.7A 1.8A 146mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS