WPN201610U2R2MTY01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
WPN201610U2R2MTY01
JLCPCB Part #
C370597
Package
0806
Description
115mΩ 2.2uH 2.6A 2A ±20% 0806 Power Inductors ROHS