WPN201610H4R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
WPN201610H4R7MT
JLCPCB Part #
C97006
Package
0806
Description
1.5A 4.7uH 425mΩ 900mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS